موارد

توضیحات

موارد استفاده از عمل

تخلیه چربی از شکم، پهلو، ران، باسن، سینه و بازو

مزایای عمل

داشتن بدنی تراش خورده و بدون چربی اضافه

عوارض احتمالی عمل

در صورت عدم رعایت بهداشت در اتاق عمل منجر به عفونت می‌ شود

سن مناسب یا توصیه شده

30 تا 50 سال

بیهوشی دارد یا خیر؟

هم با بیهوشی و هم با بی ‌حسی موضعی انجام می ‌شود

بعد از عمل بستری نیاز دارد؟

تا چند ساعت

مدت زمان عمل

بین دو تا چهار ساعت

احتمال موفقیت

در صورت رعایت رژیم و ورزش بسیار بالا

مدت دوران نقاهت

یک هفته استراحت کامل و 6 هفته مراقبت

فهرست محتوا

عمل لیپوماتیک شمال تهران یکی از عمل‌ هایی جراحی زیبایی بوده که به منظور تخلیه چربی از نقاط مختلف بدن انجام می‌ شود. نقاط مهم و مراکز تجمع چربی در بدن یعنی شکم، پهلو، ران، باسن و سینه از مهم ‌ترین بخش ‌هایی هستند که می ‌توان با لیپوماتیک روی آن ‌ها تغییرات ایجاد کرد.

اگر دوست دارید تا بدنی تراش خورده داشته باشید یکی از گزینه‌ های پیش روی شما لیپوماتیک است. این روش یکی از جدید ترین متد های زیبایی بوده و با کمترین اثر زخم انجام می ‌شود. نحوه عمل هم به این صورت بوده که چربی ‌ها با کمک دستگاه آب شده و به خارج از بدن مکش می ‌شوند. در نتیجه هیچ نگرانی بابت جای زخم ‌ها و جراحی وجود ندارد.

در صورتی که مایل به انجام این عمل هستید، پیشنهاد می ‌کنیم تا قبل از هر تصمیمی این مقاله را انتها بخوانید تا با لیپوماتیک شمال تهران، نحوه انجام، مدت زمان عمل، مراقبت ‌های بعد از آن و دیگر موارد مهم آشنا شوید.

برای چه نقاطی از بدن می‌ توان از عمل لیپوماتیک شمال تهران استفاده کرد؟

لیپوماتیک شمال تهران به منظور کاهش تجمع چربی روی بخش ‌های مختلفی از بدن تاثیر می ‌گذارد. همانطور که گفتیم عوامل مختلفی هستند که در نتیجه آن‌ ها، چربی در نقاط مختلف بدن به خصوص شکم و پهلوها جمع می ‌شود. در این عمل چربی ‌های اضافی خارج شده و فرم‌ دهی انجام می ‌شود. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که بیشتر روی چه نقاطی از بدن می ‌توان عمل لیپوماتیک را انجام داد.

این عمل به صورت عمده روی شکم و پهلو انجام می ‌شود زیرا محل تجمع عمده چربی ‌ها است. علاوه بر این افرادی که پایین تنه بزرگی دارند از این روش برای فرم ‌دهی ران ‌های خود استفاده می ‌کنند. البته علاوه بر ران، می ‌توان برای تغییر فرم و تخلیه چربی ‌های اضافی باسن هم از این عمل جراحی استفاده کرد. همچنین از بین بردن غبغب و کوچک‌ کردن بازوها هم به کمک همین عمل انجام می ‌شود.

عمل لیپوماتیک شمال تهران

عمل لیپوماتیک شمال تهران چگونه انجام می ‌شود؟

اطلاع از نحوه عمل و چگونگی انجام آن می ‌تواند اطلاعات شما را در این زمینه برای تصمیم گیری افزایش دهد. در لیپوماتیک شمال تهران، ابتدا محل ‌های مورد نظر مشخص می ‌شود. این قسمت ‌ها علامت گذاری می‌ شوند و توسط امواج اولتراسوتیک ارتعاشاتی به چربی ‌ها وارد می ‌شود. در اثر برخورد این امواج چربی ‌ها آب شده و توسط یک لوله از بدن خارج می ‌شوند.

لوله ‌ای که برای این کار استفاده می‌ شود، کانولا بوده و ضخامت بسیار کمی دارد. بنابراین نگرانی بابت به جا ماندن اثر جراحی نداشته باشید. از طریق این لوله، چربی ‌های آب شده از بدن خارج می‌ شوند و بدن شما فرم دلخواه را به خود می ‌گیرد. البته برای دیدن نتایج اصلی این عمل باید چند ماهی به بدن فرصت بدهید.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. آقای دکتر ایزدپناه تمامی دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

روش انجام عمل لیپوماتیک شمال تهران

شیوه بیهوشی برای عمل

شیوه بیهوشی در لیپوماتیک شمال تهران به دو صورت موضعی و بیهوشی عمومی است. انتخاب شیوه بیهوشی به سیستم بدن مراجعه کننده و همچنین میزان چربی خارج شده بستگی دارد. در صورتی که مقدار چربی خارج شده بین یک تا دو لیتر باشد از بیهوشی عمومی برای شخص استفاده می ‌کنند. این در حالی است که برای افرادی که چربی بیشتری در بدن دارند و یا وضعیت جسمانی آن‌ ها ثبات ندارد از روش بی‌حسی نخاعی استفاده می ‌شود. انتخاب روش مناسب بیهوشی هم باید حتما توسط متخصص بیهوشی در یک کلینیک مجهز انجام شود.

دستگاه لیپوماتیک چگونه کار می‌کند؟

دستگاه لیپوماتیک با استفاده از امواج اولتراسونیکی که ارسال می ‌کند، می ‌تواند بافت های چربی را بشکند. سلول ‌های چربی متلاشی شده توسط لوله ‌ای که داخل بدن شده به شکل مکش خارج می ‌شوند. در این بین چیزی که اهمیت دارد این است که نقطه ساکشن به دقت انتخاب شده و همچنین دستگاه پیشرفته باشد تا بافت‌ های غیرچربی را اشتباها خارج نکند.

جراحی لیپوماتیک شمال تهران

مزایای عمل لیپوماتیک شمال تهران

هرچه علم پیشرفت می ‌کند، رو‌ش‌ های بیشتری نیز معرفی می ‌شوند. در همین راستا لیپوماتیک در مقایسه با لیپوساکشن نه تنها خطر کمتری دارد بلکه نتیجه بهتری را هم برای مراجعه کننده فراهم می ‌کند. برخی از مزایای عمل لیپوماتیک عبارتند از:

مزایای عمل لیپوماتیک شمال تهران

چه کسانی از لیپوماتیک شمال تهران بهترین نتیجه را می‌گیرند؟

برای اینکه هر عملی بهترین نتیجه خود را نشان بدهد نیاز است تا برخی موارد بررسی شوند. به همین دلیل زمانی که شما به لیپوماتیک شمال تهران مراجعه می ‌کنید، پزشک متخصص بدن و عادات شما را بررسی می‌ کند تا مطمئن شود که بهترین نتیجه را از این عمل خواهید گرفت.

یک دسته از افرادی که بهترین نتیجه را از این عمل می ‌گیرند، افراد بین 30 تا 50 ساله هستند. بدن قبل و بعد از این محدوده سنی، شرایط مناسبی برای عمل ندارد. در سنین پایین ‌تر به این دلیل که رشد بدن هنوز متوقف نشده، این عمل می ‌تواند آسیب ‌های جبران ناپذیری را به شما وارد کند. در مقابل در سنین بالاتر هم پوست حالت ترمیم خود را از دست می ‌دهد. در نتیجه بعد از عمل به خصوص اگر وزن بسیار بالایی داشته باشید، پوست‌ بدن شل خواهد شد.

دسته دیگری که این عمل برایشان مناسب بوده، افرادی هستند که می‌ توانند به راحتی سبک زندگی و تغذیه خود را تغییر دهند. دلیل آن هم این بوده که برای برگشت ناپذیر بودن این عمل لازم است تا کمی تغییر در لایف استایل خود ایجاد کنید.

با این حال افرادی هم هستند که شاید به خوبی از لیپوماتیک شمال تهران نتیجه نگیرند. این افراد زنان شیردهی هستند که به تازگی کودک خود را به دنیا آورده ‌اند. بدن بعد از زایمان در پروسه ریکاوری قرار گرفته و حداقل یک سال زمان نیاز دارد تا به حالت اولیه خود بازگردد. همچنین اثرات داروی بیهوشی روی شیردهی هم تاثیرات منفی می ‌گذارد.

علاوه بر زنان شیرده، افرادی که دخانیات مصرف می‌ کنند نمی ‌توانند مورد مناسبی برای لیپوماتیک باشند. بدن شما بعد از عمل مدت زمانی را برای بهبود خود نیاز دارد، بنابراین باید نباید به هیچ عنوان سمت مصرف دخانیات بروید. در صورتی که می ‌توانید با این موضوع کنار بیایید، عمل برای شما مناسب خواهد بود.

لیپوماتیک شمال تهران

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن و لیپولیز

عمل لیپوماتیک، لیپوساکشن و لیپولیز با هم تفاوت‌ هایی دارند. یکی از این تفاوت‌ ها در نوع عمل است. به عنوان مثال، در لیپوماتیک روی بدن سوراخ‌ هایی ایجاد می‌ شود که محل خروج چربی ‌های شکسته شده است. بافت ‌های چربی که در اثر برخورد با امواج اولتراسونیک شکسته شده ‌اند از طریق لوله خارج می ‌شوند. این در حالی بوده که در روش لیپولیز، چربی ‌ها با استفاده از لیزر ذوب می ‌شوند. چربی ‌هایی که توسط لیزر ذوب شده با روش ساکشن از بدن خارج می ‌شوند.

در عمل لیپوساکشن و لیپولیز مراقبت ‌های بعد از عمل بسیار زیاد بوده و محل جراحی باید حتما بخیه شود. با این حال لیپوماتیک را به عنوان یک عمل سرپایی می ‌شناسند زیرا هم سریع‌ بوده و هم آثار زیادی از خود باقی نمی ‌گذارد. در روش‌ های دیگر مانند لیپوساکشن و لیپولیز نمی ‌توان از چربی خارج شده استفاده کرد اما چربی که در عمل لیپوماتیک شمال تهران از بدن خارج شده را می ‌توان به نقاط دیگر تزریق کرد.

فراموش نکنید که انواع جراحی‌ های پلاستیک، ترمیمی و زیبایی باید با ظرافت و دقت انجام شود تا نتیجه حاصل از آن طبیعی و مطلوب باشد. اگر قصد انجام هر کدام از جراحی های فوق را دارید، کار را به کاردان بسپارید. دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی یکی از بهترین ‌ها در ایران می ‌باشند.

لیپوماتیک غبغب شمال تهران

جلسه قبل از لیپوماتیک شمال تهران

قبل از انجام عمل جراحی یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص خواهید داشت. در این جلسه به طور کلی درباره مزایای این عمل، عوارضی که روی بدن داشته، موارد پزشکی و آزمایشاتی که باید انجام بدهید هم صحبت می ‌شود. این جلسه زمان مناسبی بوده تا هر سوالی را که درباره لیپوماتیک دارید، از پزشک خود بپرسید. اگر سابقه بیماری خاص یا آلرژی دارویی دارید، فراموش نکنید که در میان بگذارید. این موارد برای دارو‌هایی که بعدتر هم تجویز می ‌شوند، اهمیت زیادی دارند.
اغلب پزشکان متخصص که در حوزه کاری خود وارد هستند، قبل از انجام عمل از شما عکس ‌هایی برای مقایسه می‌ گیرند. این تصاویر قبل از عمل در همان جلسه قبل از لیپوماتیک گرفته می ‌شوند تا با تغییرات بعد از عمل به راحتی مقایسه شوند.

اگر درباره عوارض عمل لیپوماتیک شمال تهران نیاز به کسب اطلاعات دارید حتما در جلسه قبل از عمل بپرسید. یکی از عوارض معمول که در اثر مراجعه به کلینیک نامطمئن پیش می ‌آید، عفونت محل برش است. بنابراین عمل جراحی شما باید حتما در یک فضای مطمئن و استریل انجام شده تا بعدا دچار مشکلات این چنینی نشوید. همچنین احتمال مشاهده خون‌ مردگی در روزهای بعد از عمل شایع است. البته هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد و می ‌توانید با مصرف داروی مناسب این عارضه را نیز از بین ببرید.

یکی دیگر از عوارضی که پزشک متخصص شما درباره آن قبل از عمل صحبت خواهد کرد، افتادگی پوست است. برای جلوگیری از آن هم باید حتما بعد از عمل طبق دستور پزشک خود از گن استفاده کنید. در صورتی که تغییرات وزنی زیادی داشته باشید، به هر صورت این افتادگی به وجود می ‌آید.
در ادامه توصیه ‌های پزشک متخصص عمل لیپوماتیک و پیکرتراشی را بررسی می‌ کنیم. رعایت این توصیه ‌ها در بهبود شرایط و کسب نتیجه مطلوب تاثیر زیادی دارد:

هزینه عمل لیپوماتیک شمال تهران

هزینه عمل لیپوماتیک شمال تهران چقدر است؟

افرادی که به دنبال ایجاد یک تغییر مهم در بدن خود هستند و دوست دارند تا بخش‌ هایی از آن‌ را متناسب ‌تر کنند، به سراغ عمل لیپوماتیک شمال تهران می ‌روند. مساله ‌ای که در این بین اهمیت دارد این است که هزینه این عمل چقدر بوده و به چه عواملی بستگی دارد. همانطور که بالاتر هم به این مساله اشاره کردیم، عمل لیپوماتیک در بخش ‌های مختلف بدن انجام می ‌شود. شکم و پهلو، باسن، سینه، ران و دیگر بخش ‌های بدن از قسمت‌ هایی هستند که می ‌توان چربی‌ های آن را تخلیه کرد. پس در نتیجه عامل اصلی در تعیین هزینه عمل این بوده که قرار است در کدام بخش‌ ها تغییر ایجاد کنید.

روشن است که هزینه عمل در زمانی که قرار است فقط یک قسمت از بدن خود را تغییر دهید، کمتر از زمانی بوده که می ‌خواهید بخش ‌های مختلف را تغییر دهید. بنابراین ابتدا باید این موضوع را برای خودتان روشن کنید. علاوه بر این، شرایط بدنی هر فردی هم با دیگری متفاوت است. برخی از بدن ‌ها آمادگی زیادی برای عمل دارد اما در مقابل برخی از بدن‌ ها شرایط مساعدی ندارد بنابراین زحمت پزشک و تیم اتاق عمل بیشتر است.

همچنین تعداد پرسنل حاضر در اتاق عمل، کلینیکی که قرار است عمل در آن انجام شود و مدت زمان عمل جراحی همگی روی هزینه عمل تاثیر مستقیم دارد. بهترین توصیه ما این است که با شماره تلفن مطب دکتر ایزدپناه 021-22062651 تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی بگیرید.

ترکیب عمل لیپوماتیک با سایر عمل ‌ها

نیاز به مشاوره دارید؟

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی برای رفاه حال شما عزیزان از روزهای شنبه تا سه شنبه در ساعات کاری 14 الی 17 پاسخگوی شما عزیزان است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع جراحی‌های زیبایی، مقالات سایت را مطالعه نموده و یا در ساعات مشخص به ما تماس بگیرید.

یکی از نکات جالب عمل جراحی لیپوماتیک شمال تهران این است که می ‌توانید آن را با دیگر عمل ‌های زیبایی ترکیب کنید. از آن جایی هم که بیهوشی به دفعات زیاد برای بدن ضرر دارد بنابراین می ‌توان با یک بار بیهوشی دو عمل را با هم ترکیب کرد اما این مساله مستقیما باید زیر نظر پزشک باشد. بنابراین در صورتی که به عنوان مثال تصمیم دارید همزمان با لیپوماتیک شکم، چربی هم به صورت خود تزریق کنید حتما آن را با دکتر ایزدپناه در میان بگذارید.

لیپوماتیک ساعت شنی شمال تهران

عمل لیپوماتیک همزمان با تزریق چربی

چربی ‌هایی که در عمل جراحی لیپوماتیک تخلیه می ‌شوند، می ‌توانند در دیگر بخش ‌های بدن مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال افرادی که صورت لاغری دارند و علاقمند به پر شدن گونه ‌ها هستند می ‌توانند از این چربی برای صورت خود استفاده کنند.

بنابراین اگر از قبل با پزشک خود مشورت کرده باشید می‌ توانند این چربی تخلیه شده را به قسمت‌ های مورد نظر مانند گونه و لب‌ ها تزریق کنند. در این صورت بعد از عمل شاهد دو تغییر بزرگ در بدن خود خواهید بود.

عمل لیپوماتیک همزمان با جراحی زیبایی صورت

اگر قصد دارید تا تغییراتی روی صورت خود بدهید مانند عمل جراحی بینی، می ‌توانید این مساله را هم با پزشک در میان بگذارید. در صورتی که بدن شما توانایی پذیرش دو عمل همزمان را داشته باشد، ابتدا یکی از عمل‌ ها و بعد دیگری در کلینیک انجام می‌ شود. فقط در این موقعیت این موضوع را در نظر داشته باشید که تحمل درد دو عمل و همچنین دوران نقاهت قطعا از یک عمل بیشتر است. پس در این باره به خوبی تحقیق کرده و بعد تصمیم قطعی خود را بگیرید.

لیپوماتیک زانو شمال تهران

عمل لیپوماتیک همزمان با لیفت شکم

در مواردی که شخص وزن زیاد یا سن بالایی داشته باشد، بعد از عمل لیپوماتیک پوستش شل می ‌شود. یکی از راه‌ های مقابله با این مساله لیفت پوست شکم و پهلو است. بنابراین می ‌توان هر دو این کارها را در یک زمان واحد انجام داده و پوست آویزان را هم با عملیات لیفت از بین برد.

عمل لیپوماتیک شمال تهران برای آقایان

لیپوماتیک شمال تهران نه تنها برای خانم ‌ها بلکه برای آقایان هم مورد استفاده قرار می‌ گیرد. به طور کلی کارکرد این عمل تخلیه چربی از نقاطی مانند شکم، پهلو و سینه است. نواحی در بدن که محل تجمع چربی هستند می ‌توانند با عمل لیپوماتیک تغییراتی در آن ‌ها انجام داد. بنابراین برخی از آقایان هم مایل به انجام این عمل هستند.

یکی از کاربرد های اصلی لیپوماتیک برای مردان این است که چربی‌ های شکم و سینه خود را تخلیه کنند تا عضلات میانی بدن خود را بهتر نشان دهند. سیکس پک یکی از مشخصه ‌های بدن ورزشکاران است، در نتیجه برای اینکه بهتر بتوانند نتیجه دلخواه خود را بگیرند می ‌توانند با انجام این عمل، عضلات را بهتر نمایش دهند.

اگر می‌ خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. آقای دکتر ایزدپناه تمامی دوره‌ های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

عمل لیپوماتیک شمال تهران چقدر طول می ‌کشد؟

در راستای کسب اطلاعات بیشتر درباره لیپوماتیک شمال تهران، بهتر است درباره زمان عمل نیز صحبت کنیم. مدت زمان این عمل جراحی بین دو تا چهار ساعت است اما تخمین زمان دقیق آن به موارد مختلفی بستگی دارد. اولین عامل میزان چربی بوده که قرار است تخلیه شود. در صورتی که چربی زیادتر باشد، مدت زمان عمل نیز بیشتر می ‌شود.

علاوه بر میزان چربی، نقاطی که قرار است تحت عمل قرار بگیرند هم روی مدت زمان آن موثر هستند. در صورتی که بخواهید به عنوان مثال ران، شکم و پهلو را همزمان عمل کنید، ممکن است تا پنج ساعت هم طول بکشد. البته به این دلیل که نقاهت شما سخت‌ تر خواهد بود، بیشتر پزشک ‌ها انجام تعداد زیادی عمل در آن واحد را توصیه نمی‌ کنند.

عمل ‌های ترمیمی و زیبایی پیچیده و سخت هستند. اما با وجود دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی نگران نتیجه عمل خود نباشید. ایشان با تجربه کاری و تخصصی که در این زمینه دارند، تجربه بهترین عمل را در ذهن شما نقش خواهند بست.

لیپوماتیک بازو شمال تهران

دوران نقاهت عمل لیپوماتیک شمال تهران

همیشه گفته می ‌شود که دوران نقاهت بعد از یک عمل جراحی به اندازه خود عمل اهمیت دارد. در صورتی که مراقبت‌ های مناسب بعد از عمل را انجام ندهید، ممکن است تمام هزینه و زحمتی که متحمل شده ‌اید؛ بی ‌نتیجه بماند. بنابراین موارد زیرا در دوران بعد از عمل جراحی حتما رعایت کنید:

حتما بعد از انجام عمل سعی کنید تا چندین روز حتی یک هفته بیشتر به حالت درازکش باشید. این کار هم فشار کمتری به بدن وارد می‌ کند و هم اجازه استراحت کردن را می‌ دهد. فراموش نکنید که عمل لیپوماتیک شمال تهران در صورتی نتیجه دائمی دارد که بتوانید ورزش و تغییر سبک زندگی را هم در برنامه خود قرار دهید.

چطور از گن طبی بعد از لیپوماتیک شمال تهران استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا هم گفتیم حتما باید بعد از عمل گن طبی بپوشید. این کار باعث می ‌شود تا اولا فضای خالی که بین پوست و عضلات به وجود آمده جمع شود و جلوی شل شدن پوست را بگیرد. همچنین فشاری که گن به بدن شما وارد می‌ کند، باعث خروج مایعات اضافی از بدن می ‌شود. در انتها هم این کار منجر به بهبود سریع‌ تر بدن می‌ شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که اولا حتما گن را بشویید تا تمیز باشد، ثانیا به جز زمان ‌های حمام آن را همیشه به تن داشته باشید.

 

گن طبی لیپوماتیک شمال تهران

بهترین نحوه خوابیدن بعد از لیپوماتیک شمال تهران چگونه است؟

یکی دیگر از موارد مهم در دوران نقاهت، نحوه خوابیدن شما است. اگر مانند دوران قبل از عمل بخوابید ممکن است آسیب ‌های جدی به بدن شما وارد شود. باید به شکلی بخوابید که هیچ فشاری به بدن شما و نواحی عمل وارد نشود. پس حتما از پزشک متخصص خود درباره مدل صحیح خوابیدن با توجه به نوع عمل پرس و جو کنید.

اگر خواب هوشیاری دارید جای نگرانی نیست اما در صورتی که به خواب عمیق می ‌روید حتما در دو طرف خود بالش قرار دهید تا اشتباه در خواب غلت نزنید. در چند شب ابتدایی بعد از عمل هم بهتر است به صورت نیمه نشسته بخوابید تا مایعات سریع‌ تر از بدن شما خارج شوند.

ورم بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران

نیاز به مشاوره دارید؟

جلب اعتماد شما عزیزان یکی از اهداف دکتر ایزدپناه است. شما می‌توانید با خیالی آسوده و با کم‌ترین عوارض عمل جراحی مدنظر خود را به ایشان بسپارید. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر پیج اینستاگرام ایشان را دنبال نمایید.

تورم در نواحی عمل شده یک اتفاق عادی است و در اکثر عمل‌ ها این اتفاق رخ می ‌دهد. حتی اگر بدن شما دچار حادثه شود و مورد اصابت ضربه یا برش شی تیزی قرار بگیرد، مشاهده می‌ کنید که نواحی نزدیک به آن متورم خواهند شد. خوشبختانه بعد از لیپوماتیک شمال تهران نیز این تورم‌ ها طی یک هفته آتی جذب شده و از بین می‌ روند. برخی از این تورم‌ ها سطحی نبوده و بیشتر عضلانی هستند، درواقع ارگان ‌های داخلی برای محافظت از خود کمی منبسط شده ‌اند که نشانه ‌های این موضوع نیز تا ۶ ماه پس از عمل محو خواهد شد.

از آن ‌جا که با وجود این ورم ممکن است به آن شکل دلخواه خود نرسید، باید توجه داشته باشید که بهترین فرم خود را 6 ماه پس از عمل پیدا خواهید کرد. دکتر کامبیز ایزدپناه فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در بیمارستان‌ های مختلفی از جمله بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) و بیمارستان سینا مشغول به فعالیت است. بنابراین عمل خود را با خیالی آسوده در بیمارستان مدنظر خود به ما بسپارید. ما تا گرفتن نتیجه در کنار شما خواهیم بود.

همانطور که گفته شد، پس از عمل ممکن است تا ماه ‌ها ورم شما وجود داشته باشد. اگر بخواهید، مواردی هستند که با رعایت آن‌ ها مدت زمان از بین رفتن این ورم کاهش پیدا کرده و زودتر به سایز دلخواه خود خواهید رسید. در زیر به برخی از این موارد اشاره کرده ‌ایم:

ورم بعد از لیپوماتیک شمال تهران

ماساژ بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران

در تمام فرهنگ‌ ها به ماساژ بدن توجه زیادی می ‌شود و هرگاه فردی احساس کرختی و خستگی می ‌کند، ماساژ را امتحان می ‌کند. پس از عمل، بدن بیمار نیاز به استراحت داشته و این موضوع باعث کم تحرکی بیمار می‌ شود. پس از چند روز بعد از عمل، بهتر است با مشورت پزشک اقدام به ماساژ بیمار کنید تا حال بهتری پیدا کند. انجام ماساژ مزایای بیشتری نیز دارد. نواحی که مورد عمل قرار گرفته‌ اند، دچار بی حسی شده و با انجام ماساژ، حس سطح پوست بیمار به حالت قبل بر می‌گردد.

روش درست ماساژ را می ‌توانید از پزشک خود بپرسید. دکتر کامبیز ایزدپناه فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی برای رفاه حال شما عزیزان از روزهای شنبه تا سه شنبه در ساعات کاری 14 الی 17 پاسخگوی شما عزیزان است. شما می ‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع جراحی ‌های زیبایی، مقالات سایت را مطالعه کرده و یا در ساعات مشخص با ما تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که شدت فشار ماساژ و مدت زمانی که باید صبر کرد تا بتوان بیمار را ماساژ داد، بسته به حال فیزیکی بیمار داشته و بهتر است دکتر شما این موضوع را تایید کند.

با انجام ماساژ، گردش خون در آن ناحیه بهتر شده و کبودی ‌ها زودتر از بین می ‌روند. گردش خون بهتر باعث بهبودی سریع ‌تر زخم ‌ها شده و مریض سریع‌ تر می‌ تواند به حالت نرمال خود برگردد. با انجام ماساژ بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران، خون آبه ‌ها و مایعاتی که ممکن است در زیر پوست جمع شده باشند سریع ‌تر دفع شده و فرم بدن متقاضی، زودتر به حالت ایده‌ آل نزدیک می ‌شود.

ماساژ لیپوماتیک شمال تهران

معایب عمل لیپوماتیک شمال تهران

بعد از تصمیم گیری در مورد انجام لیپوماتیک، بهتر است با چند واقعیت آشنا شوید و در صورتی که با آن‌ ها مشکلی نداشتید، تصمیم خود را قطعی کنید. هر عمل جراحی و هر روش پزشکی، عوارض و معایب خود را دارد، اما نمی ‌توان صرفا به خاطر ترس از این عوارض، از درمان اصلی منصرف شد. لیپوماتیک شمال تهران نیز از این قاعده مستثنا نبوده و ممکن است برخی از این موارد در بدن شما نیز مشاهده شود. اگر با این معایب مشکلی ندارید،‌ می ‌توانید با خیالت به اتاق جراحی بروید.

برخی افراد نیز بر این باورند که این عمل عوارض بسیار شدیدتری دارد و نباید به این کار تن داد. به دلیل نبود اطلاعات کافی افراد، برخی شایعات ممکن است ترسناک ‌تر از چیزی که هستند به نظر آید. در ادامه به بررسی برخی از عوارض عمل لیپوماتیک شمال تهران می ‌پردازیم.

معایب عمل لیپوماتیک شمال تهران

آسیب به عروق و رگ‌های بدن

از آن جا که دستگاه به کار رفته در عمل لیپوماتیک با ارتعاشاتی همراه است و از این رو سعی می ‌کند با ضربات کوتاه چربی‌ ها را آب کند، برخی افراد نگران هستند که وجود این دستگاه در داخل بدن، ممکن است به رگ‌ ها آسیب وارد کرده و دچار خونریزی شوند. نکته قابل توجه این است که دستگاه‌ های به کار رفته در عمل لیپوماتیک شمال تهران کاملا هوشمند بوده و صرفا در هنگام مواجه با بافت چربی واکنش نشان می ‌دهند و با رگ ‌ها و دیگر ارگان ‌های حیاتی کاری ندارد. اگر بیمار قبل از عمل اقدام به مصرف داروی ‌های رقیق کننده خون نکند، این عمل هیچ گونه خونریزی نخواهد داشت.

جمع شدن آب در زیر پوست

تنها در حالتی که پزشک انتخابی شما از مهارت بالایی برخوردار نباشد این اتفاق  ممکن است رخ دهد. در صورت انتخاب یک پزشک ماهر و گوش کردن بیمار به نکات قبل و بعد از عمل، هیچ مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد شد. جلب اعتماد شما عزیزان یکی از اهداف دکتر ایزدپناه است. شما می ‌توانید با خیالی آسوده و با کم ‌ترین عوارض عمل جراحی مدنظر خود را به ایشان بسپارید. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر پیج اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

حساسیت به داروی بیهوشی

برای کاهش درد بیمار، پزشک از دارو‌های بی حس کننده موضعی استفاده می ‌کند. ممکن است برخی افراد به این داروها، از جمله لیدوکائین، حساسیت داشته باشند. برای جلوگیری از بروز مشکل در اتاق عمل، می ‌توان به سادگی قبل از روز عمل لیپوماتیک شمال تهران اقدام به تست این دارو کرد.

طولانی بودن زمان بهبودی زخم‌ ها

برخلاف چیزی که ممکن است فکر کنید، این عمل زخم بزرگی نداشته و بعد از گذشتن دوران نقاهت، دیگر اثر زیادی از خود باقی نخواهد گذاشت. لیپوماتیک روشی جدیدتر و به روزتر از شیوه‌ های پیشین است و در مقایسه با آن ‌ها جای زخم بسیار ناچیزی دارد. همانطورکه بعد از زخم شدن دست یا پای خود، آن را تمیز نگه داشته و داروهای مربوطه را مصرف می ‌کنید، زخم‌ های بعد عمل نیز به همین شکل خواهند بود و تنها با چند روز استراحت درمان می ‌شوند.

نیاز به مشاوره دارید؟

تیم ما بسیار مفتخر است که بهترین متخصصان جراحی در این زمینه را در طول فرایند عمل در کنار شما قرار خواهد داد. همین الان با ما تماس بگیرید و یک وقت مشاوره و ویزیت با دکتر ایزدپناه را رزرو نمایید.

لیپوماتیک شکم پهلو شمال تهران

آمبولی در طی عمل لیپوماتیک شمال تهران

آمبولی به طور ساده به اتفاقی گفته می ‌شود که ماده ‌ای غیر از خون به ناگهان وارد جریان خون شده و رگ را دچار گرفتگی می ‌کند. خوشبختانه در عمل لیپوماتیک، چربی ‌ها آب شده و سپس توسط دستگاه جذب می‌ شوند. از این رو هیچ چربی در آن قسمت باقی نمی ‌ماند که بخواهد باعث آمبولی شود.

عفونت پس از جراحی

هر زخمی در بدن انسان ممکن است نجر به عفونت شود. اما باید توجه داشته باشید که این اتفاق تنها زمانی رخ می ‌دهد که هیچ گونه مراقبتی از زخم صورت نگیرد. جای زخم عمل لیپوماتیک شمال تهران بسیار کوچک است و به راحتی می ‌توان آن را تمیز نگه داشت. از طرفی پزشک کلیه دستگاه‌ ها و تجهیزات و ابزارهای دستی خود را ضد عفونی می ‌کند و از این رو خطر عفونت پس از جراحی را بسیار کاهش می ‌دهد.

تغییرات بدن شما بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران

هدف از انجام لیپوماتیک شمال تهران رسیدن به شکل و فرم دلخواه خود است. برخی شیوه ‌های درمانی در دراز مدت اثر می ‌کنند و بیمار باید در یک دوره کامل درمان شرکت کند تا آثار آن روش آشکار شود. در روش لیپوماتیک، تغییرات بدنی و تغییر سایز بلافاصله بعد از عمل قابل رویت است.  نکته جالب توجه در مورد این عمل این است که در طی پروسه بهبود بعد عمل، ورم ‌های ایجاد شده از بین می ‌روند و تا شش ماه پس از لیپوماتیک، همچنان فرم بدن شما زیباتر خواهد شد.

از جمله دیگر تغییراتی که بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران در بدن بیمار مشاهده می ‌شود، می‌ توان به کبودی‌ های موضعی و چروک‌ های پوستی در آن نواحی اشاره کرد. وجود این نشانه‌ ها پس از عمل کاملا طبیعی است و در مقایسه با تغییر سایز لحظه ‌ای شما، اصلا به چشم نمی ‌آید. بعد از طی مدت زمان ریکاوری و با انجام ورزش ‌های مناسب و رسیدگی ‌های لازم که توسط پزشک تجویز می ‌شود، این علائم نیز به سرعت از بین خواهند رفت.

لیپوماتیک زانو شمال تهران

عمل لیپوماتیک و یا رژیم لاغری

عمل لیپوماتیک و رژیم‌ های لاغری در تضاد با یکدیگر نیستند، بلکه اگر بتوان از هردو این روش‌ ها به صورت مکمل استفاده کرد، بهترین نتیجه را کسب می‌ کنید. بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران، بخشی از چربی ‌های شما خارج می‌ شوند و وزن شما تا حدی کاهش پیدا می‌ کند،‌ اما نکته مهم ‌تر این است که در روتین زندگی شما باید تغییراتی شکل بگیرد و حتی بهتر است این تغییرات قبل از این عمل رخ دهند.

داشتن یک برنامه روزانه و ثابت برای ورزش و کاهش وزن اضافه بدن و در کنار آن رعایت اصول تغذیه صحیح و استفاده از رژیم ‌های لاغری، به شما نوید یک بدن سالم را خواهند داد. با کمک لیپوماتیک،‌ چربی ‌های انباشته شما حذف شده و بدن شما فرم بسیار زیبایی پیدا می ‌کند. صرفا با ورزش و رژیم لاغری، وزن شما کاهش پیدا می ‌کند اما همانند بسیاری از افرادی که ورزش می ‌کنند، هیکل و بدنی خوش فرم پدید نمی ‌آید. معجزه عمل پیکر تراشی در زیبا کردن بدن شما در کنار کاهش وزن و افزایش سلامتی است.

زمان شروع ورزش بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران

بعد از هر نوع عمل جراحی، هرچقدر هم راحت و کوتاه، بیمار باید استراحت کند تا شرایط عمومی او بهبود یابد. مراقبت کردن از بیمار بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران جزو شرایط حداقلی این فرآیند است و برای اینکه نتیجه مطلوبی از عمل بدست بیاید، باید دوران نقاهت با آرامش کامل سپری شود. بسیاری از پزشکان بر این موضوع تاکید دارند که بعد از عمل، بیمار باید به ورزش و فعالیت مشغول شود تا کم کم توان خود را بدست آورد، اما برای افرادی که لیپوماتیک کرده ‌اند سوالی پیش می ‌آید و آن این است که چه مدت بعد از عمل جراحی می ‌توان ورزش را شروع کرد.

اگر فکر می ‌کنید پس از این عمل از انجام ورزش یا فعالیت ‌های فیزیکی روزمره باز می‌ مانید، سخت در اشتباه هستید. بعد از عمل لیپوماتیک شمال تهران می ‌توانید با خیال راحت و تمام توان خود به دوران ورزشکار بودن خود بازگردید. تنها نکته ‌ای که باید دقت کنید، مدت زمانی است که باید بعد از عمل خود صبر کنید تا شرایط عمومی شما پایدار شود. تنها فردی که به حال عمومی شما و همینطور شرایط جراحی مشرف است و می ‌داند در چه مرحله ‌ای به سر می ‌برید، پزشک شما است. بهتر است قبل از شروع ورزش خود، حتما با پزشک مشورت کنید.

ممکن است در صورت توجه نکردن به دستورات پزشک در برهه بعد از عمل، با مشکلاتی روبرو شوید. هدف ما، راهی کردن شما مشتریان عزیز به سمت مقصد پیش رویتان با رضایت کامل و بدون عوارضی است. برای مشاوره بیشتر همین حالا یک وقت ملاقات خصوصی با دکتر کامبیز ایزدپناه رزرو نمایید. با مشاوره‌ ها و ویزیت ‌های بعد از عمل، می ‌توانید به خوبی از بهترین زمان برای آغاز ورزش خود مطلع شوید. به طور کلی، بهتر است بعد از دو تا سه روز بعد از عمل، از فعالیت ‌های سبک و ملایم شرع کنید تا بدن شما به شرایط جدید عادت کند و بعد از آن پیاده‌روی‌ های کوتاه و نرمش‌ های آرام پیشنهاد می‌ شود. باید از انجام فعالیت‌ های سنگین تا بعد از بهبودی کامل اجتناب کنید و معمولا برای رسیدن به وضعیت پزشکی مناسب، اغلب تا سه هفته به زمان نیاز است.

تاثیر ورزش روی بدن بعد از عمل لیپوماتیک

ورزش جدا از اثرات مفید فیزیکی که روی بدن انسان می ‌گذارد، بر افزایش روحیه نیز موثر است. بسیاری از افراد بعد از یک عمل جراحی، حالی عجیب و افسرده مانند را تجربه می ‌کنند که ممکن است مقداری از آن به دلیل داروهای تزریق شده در طول مدت عمل باشد. اگر قبل از عمل لیپوماتیک شمال تهران عادت به ورزش صبحگاهی یا پیاده روی روزانه داشتید، می توانید بعد از عمل نیز همچنان آن را ادامه دهید تا حال روحی بهتری پیدا کنید.

از لحظه ‌ای که وارد اتاق عمل می ‌شوید تا چند رو بعد از آن، به حالت خوابیده در حال استراحت هستید و این موضوع هم برای ماهیچه ‌ها و هم برای غلظت خون شما مضر است. بهتر است بعد از بازیابی انرژی و تایید پزشک، شروع به ورزش کنید تا از لخته شدن خون جلوگیری شود. از طرف دیگر، با سوزاندن کالری ‌ها از جمع شدن دوباره چربی‌ ها در نواحی تازه عمل شده جلوگیری می ‌کنید و احساس خشکی در ماهیچه‌ های شما نیز از بین خواهد رفت.

لیپوماتیک پشت کمر شمال تهران

چه ورزش ‌هایی بعد از لیپوماتیک شمال تهران مناسب ‌تر است؟

با وجود اثر بخش بودن لیپوماتیک و تغییر چشمگیر بعد از آن، نباید فراموش کنید که بدن همچنان ساز و کار خود را ادامه می ‌دهد و اگر بعد از بعد ورزش را ادامه ندهید، سلول‌ های چربی دوباره در نواحی تحت درمان شما تشکیل می ‌شوند. در واقع انجام فعالیت ورزشی برای همه ضروری است و اگر می ‌خواهید تاثیر عمل لیپوماتیک شمال تهران بیشتر باقی بماند، بهتر است بعد از بهبودی به ورزش رو بیاورید. برخی ورزش ‌ها برای بعد از عمل بسیار مفید ‌تر هستند.

بهترین روش برای واضح‌ تر کردن نتیجه بعد از عمل لیپوماتیک و داشتن بدنی متناسب، در پیش گرفتن سبک زندگی بهتر است. با مصرف غذاهای سالم و انجام روتین ‌های ورزشی، همیشه هیکلی خوش فرم خواهید داشت. معمولا بعد از چندین روز استراحت و کم تحرکی، انجام تمرینات هوازی سبک به بیماران پیشنهاد می ‌شود. می ‌توانید با پیاده روی آهسته کار خود را آغاز کنید. بعد از بهبودی کامل و یک ماه ریکاوری، ورزش‌ هایی چون دویدن، دوچرخه سواری و حتی ایروبیک را می ‌توانید در برنامه ورزش روزانه خود قرار دهید.

تیم ما بسیار مفتخر است که بهترین متخصصان جراحی در این زمینه را در طول فرایند عمل در کنار شما قرار خواهد داد. همین الان با ما تماس بگیرید و یک وقت مشاوره و ویزیت با دکتر ایزدپناه را رزرو نمایید. بعد از عمل نیز در خصوص ورزش‌ های مناسب از جناب دکتر توصیه‌ هایی دریافت خواهید کرد. در خصوص ورزش ‌های استقامتی که عمدتا در باشگاه‌ ها انجام می ‌گیرد، بهتر از بعد سه هفته و با نظر دکتر خود شروع به فعالیت کنید. نکته دیگر اینکه نباید از ابتدا فشار زیادی به خود بیاورید، بلکه انرژی و تلاش خود را باید به صورت روزانه بیشتر کنید و حتی کمک گرفتن از یک مربی ورزشی که از حال فیزیکی شما مطلع باشد نیز می ‌تواند بسیار کمک کننده باشد. از آنجا که فعالیت‌ های استقامتی منجر به عضله سازی و فرم بدهی بهتر بدن می‌ شود، انجام این تحرکات در کنار لیپوماتیک شمال تهران ایده ‌آل خواهد بود.

سوالات متداول

نحوه عمل لیپوماتیک به این صورت است که روی بدن سوراخ‌ های کوچکی ایجاد می ‌شود. بنابراین اثری از برش‌ های عمیق و زخم‌ های بزرگ نیست. در نتیجه چیزی که بعد از عمل مشاهده می‌ کنید فقط چند سوراخ روی بدن بوده که به مرور زمان ترمیم می ‌شوند.

این عمل هیچ تاثیری روی بارور شدن نداشته و می ‌توانید بعد از سپری شدن دوران نقاهت برای بارداری اقدام کنید.

این عمل را می‌ توان روی شکم، پهلو، ران، سینه، بازو و باسن انجام داد.

بله می ‌توان چربی ‌هایی که از لیپوماتیک تخلیه شده را به نقاط دیگر تزریق کرد.

از این چربی می‌توانید برای چانه، لب، گونه، سینه و باسن استفاده کرد.

هر عمل جراحی به دلیل تغییراتی که روی بدن ایجاد می ‌کند دارای عوارضی است. با رعایت برخی نکات مانند انتخاب پزشک متخصص و کلینیک مورد اطمینان می ‌توانید عوارض را کاهش دهید.

هر عمل جراحی خطرات خاص خود را دارد اما یکی از خطرات آن خونریزی و یا واکنش به بیهوشی بوده که در مدت زمان کوتاهی برطرف می ‌شود.

در حدود شش ماه تا یک سال باید به بدن خود زمان بدهید تا نتایج اصلی عمل را نشان دهد.

در لیپوماتیک سلول ‌های چربی از بدن خارج می ‌شوند. بنابراین اگر رعایت نکنید سلول ‌های جدیدی جایگزین می ‌شوند در غیر این صورت بله دیگر چربی در آن نواحی نخواهید داشت.

اغلب مراجعه کنندگان کبودی خاصی را مشاهده نمی ‌کنند اما همین میزان هم یک تا دو هفته بعد برطرف می ‌شود.

باید در حدود دو هفته استراحت کنید و تا یک ماه هم مراقب فعالیت‌ های خود باشید.