آیکن تماس
ابدومینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است

ابدومینوپلاستی برای چه کسانی مناسب است

پیش از آنکه برای جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی اقدام کنید باید به بررسی این موضوع بپردازید که آیا شما کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی هستید یا خیر. برای آگاهی از این موضوع نیاز به بررسی فاکتورهای مختلفی می باشد که در این مقاله از سایت دکتر ایزدپناه می خواهیم به توضیحات بیشتری درباره آنها بپردازیم با ما همراه باشید.

کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی

آیا من کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی هستم؟

داشتن شکمی صاف می تواند تاثیر زیادی در جذابیت ظاهری افراد چه خانم و چه آقا داشته باشد. اگر خانم هستید و قبلا بارداری یا زایمان سزارین را تجربه کرده باشید حتما در ناحیه شکم پوستی شل و افتاده را مشاهده می کنید که تاثیر زیادی در اعتماد به نفس شما دارد. همچنین افرادی که در اینب ازه زمانی افزایش یا کاهش شدید وزن را تجربه کرده اند برای حذف پوست و چربی اضافی در ناحیه شکمی می توانند کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی باشند. علاوه بر این افرادی که شرایط زیر را دارند نیز می توانند کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی باشند و برای اقدام به این جراحی به پزشک متخصص مراجعه کنند اگر:

  • از نظر جسمی سالم و وزن ثابتی داشته باشید
  • انتظارات واقع بینانه ای از این جراحی دارید
  • سیگار و دخانیات مصرف نمی کنید
  • فرم شکم و ظاهرتان برایتان آزاردهنده است
  • به دلیل زایمان و بارداری پوست شکم افتاده ای دارید
  • تغییرات وزنی شدید داشته اید
گیف هزینه ابدومینوپلاستی

چه کسانی کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی نیستند؟

اگر خانم هستید و قصد بچه دار شدن و بارداری دارید بهتر است بعد از بارداری و زایمان برای جراحی ابدومینوپلاستی اقدام کنید. چرا که در حین زایمان فرم شکم و عضلات شکم شما بهم می ریزد و نتیجه مطلوب از این جراحی زیبایی حاصل نخواهد شد. افرادی که جاحی زیبایی شکم و ابدومینوپلاستی را یک روش برای کاهش وزن می دانند باید بگوییم که کاندیدای مناسب این جراحی زیبایی نیستند و توقع آنها از این جراحی برآورده نخواهد شد. چرا که ابدومینوپلاستی و جراحی زیبایی شکم یک عمل زیبایی برای بهبود فرم و شکل ظاهری این ناحیه می باشد و برای کاهش وزن این روش توصیه نمی شود. اگر قصد کاهش وزن قابل توجهی دارید، عمل جراحی شکم راه حل مناسبی نیست و نباید به عنوان یک روش برای کاهش وزن در نظر گرفته شود.

فیلم جراحی و کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی


در این ویدئو توضیحات دکتر کامبیز ایزدپناه، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در تهران را مشاهده می کنید. در این ویدئو توضیحاتی درباره جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی و اینکه چه کسانی کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی هستند ارائه شده است.

00:42
truncate dir-rtl

فیلم جراحی ابدومینوپلاستی و کاندیدای مناسب عمل

چه زمانی برای ابدومینوپلاستی اقدام کنم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از اقدام به عمل ابدو باید در نظر داشته باشید این است که د حدود 6 ماه تا یک سال پیش از اقدام به عمل جراحی باید وزن ثابتی داشته باشید. در صورتی که شرایط زیر را دارا می باشید، شما کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی می باشید و می توانید برای اقدام به جراحی به بهترین جراح ابدومینوپلاستی تهران مراجعه کنید:

  • شما در حال حفظ وزن سالم و ثابت هستید
  • نیکوتین و دخانیات را ترک کرده اید
  • قصد بارداری و بچه دار شدن ندارید
  • می توانید از کار خود خارج شوید و مدتی استراحت کنید

پیج اینســــتاگرام دکتر ایزدپناه

برای مشاهده نمونه کارها و نظرات متقاضیان، اینستاگرام دکتر ایزدپناه (فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی) را دنبال کنید.

اینستاگرام دکتر ایزدپناه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط