آیکن تماس
سایز پروتز سینه

سایز پروتز سینه

داشتن سینه های خوش فرم و خوش حالت آرزوی هر خانمی به حساب می آید. بسیاری از خانم ها ممکن است به دلایل مختلفی سینه هایی بد حالت، بیش از اندازه کوچک و یا بزرگ را داشته باشند. برای حل این مشکل روش های بسیار زیادی وجود دارد. در میان تمام روشی های که وجود دارد و می توان از آن ها استفاده کرد، یک روش به نام پروتز سینه وجود دارد. پروتز سینه به دلایل مزایای بی شماری که دارد، این روزها انتخاب اول بسیاری از خانم ها می باشد. اگر از داشتن سینه های بد حالت رنج می برید و به دنبال یک روش مطمئن و در عین حال کم خطر هستید، پیشنهاد می کنیم از پروتز سینه استفاده کنید. اگر در خصوص انتخاب سایز پروتز سینه و عمل پروتز سینه اطلاعاتی درست و در عین حال کاملی را ندارید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برای انجام پروتز سینه نیاز است تا یک عمل جراحی صورت بگیرد. در این عمل جراحی، پزشک متخصص پروتز را درون سینه ها دقیقا روی عضله قفسه سینه قرار می دهد. قرار دادن پروتز درون سینه باعث می شود تا سینه ها برجسته شوند و یک فرم مطلوبی را به خود بگیرند.

این نکته را مد نظر داشته باشید که پروتزهای سینه همیشگی نیستند و طول عمر آن ها بسته به جنسی که دارند 7 الی 12 سال است. بعد از گذشت این مدت زمان نیاز است تا فرد مجدد این روش را برای خوش حالت کردن سینه های خود انجام دهد.

سایز پروتز سینه

نحوه تشخیص سایز پروتز سینه متناسب با هر فرد

ساختار بدنی هر فرد با دیگری متفاوت است. همین موضوع سبب می شود تا هر خانمی سایز سینه متفاوتی را نسبت به دیگری داشته باشد. شاید این سوال برایتان به وجود آید که چطور هر شخص می تواند سایز پروتز سینه متناسب با خود را پیدا کند؟ در پاسخ باید گفت دو راه وجود دارد که می توان از طریق آن سایز پروتز سینه هر فرد را تشخیص داد.

روش اول برای تشخیص سایز سینه

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های کامپیوتری به وجود آمده اند. این روش ها سه بعدی هستند. در این روش یک تصویر از فرد بعد از گذاشتن پروتز درون سینه اش به نمایش گذاشته می شود. در این صورت فرد می تواند متوجه این موضوع شود که بعد از قرار گرفتن پروتز، سینه چه شکلی را به خود خواهد گرفت. در این صورت فرد می تواند متوجه این موضوع شود که چه سایز سینه ای برای او مناسب است. البته اگر در این حوزه تخصص ندارید، در خصوص انتخاب سایز حتما با جراح پلاستیک خود مشورت کنید.

روش قدیمی برای انتخاب سایز سینه

در گذشته به دلیل نبود علم و تکنولوژی برای تشخیص سایز سینه از روش متفاوتی استفاده می شد. در این روش پزشک سیلیکون هایی که قرار است حین عمل جراحی درون سینه فرد قرار بگیرد را بر روی سینه شخص می گذارد. در این روش نیاز است تا فرد لباس تنگ بپوشد و سایزهای مختلف پروتز سینه را امتحان نماید. مزیتی که این روش نسبت به روش مدرن دارد در این است که نتیجه بسیار به واقعیت نزدیک است.

انتخاب سایز پروتز سینه به چه عوامل یا شرایط بدنی بستگی دارد؟

سوال مهم دیگری که ممکن است برای شما متقاضیان این روش به وجود آید این است که انتخاب سایز پروتز سینه به چه عواملی بستگی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم برای انجام این کار نیاز است تا فرد به بیماری های مختلف مربوط به سینه مبتلا نباشد. معمولا برای انتخاب سایز پروتز سینه جثه فرد مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که جثه فرد کوچک باشد و شخص جزئی از خانم های ریز نقش به حساب آید، انتخاب پروتز سینه بزرگ کاری عقلانی نیست چرا که ممکن است پروتز بزرگ به سینه خانم ها ظاهری تصنعی را ببخشد. عمده افراد که پروتز سینه انجام داده اند، دوست ندارند تا ظاهر سینه هایشان غیر طبیعی باشد. همین مورد می توان یکی از عامل های بسیار مناسب برای انتخاب سایز پروتز سینه باشد.

ابعاد اولیه سینه ها را می توان از دیگر عامل های تاثیر گذار در انتخاب سایز پروتز سینه دانست. برای انتخاب سایز پروتز سینه نیاز است تا پهنای سینه شخص به دقت مورد بررسی قرار گیرد و با در نظر گرفتن همین موضوع سایز پروتز انتخاب شود.

سبک زندگی از دیگر شرایطی است که باید هنگام انتخاب سایز پروتز سینه به آن توجه کنید. بسیاری از افرادی که به صورت کوتاه مدت می خواهند اقدام به قرار دادن پروتز درون سینه های خود کنند، انتخاب آن ها پروتزهای بزرگ است. یک نکته را مد نظر داشته باشید که بعد از گذشت مدتی ممکن است این پروتزهای بزرگ بر قفسه سینه فشار بیش از حدی را وارد می کنند. برای جلوگیری از این امر سعی کنید با مشورت پزشک متخصص، پروتزهایی متناسب با وضعیت جسمی خود را انتخاب کنید.

انواع سایز پروتز سینه

در صورتی که سایز پروتز سینه بزرگ باشد، چه عوارضی خواهد داشت؟

احساس داشتن درد در نواحی مختلف بدن را می توان از مهم ترین عوارض پروتز سینه بزرگ دانست. افرادی که سینه هایی بزرگ را دارند، اغلب در ناحیه گردن، کمر و شانه خود احساس درد می کنند. به وجود آمدن همچین دردی ناشی از وارد شدن فشار مضاعف بر قفسه سینه است.

در صورتی که سایز پروتزهای سینه بزرگ باشد، سینه حالتی آویزان را به خود خواهد گرفت. نتیجه همچین موردی وجود آمدن رطوبت در زیر سینه هاست. تکرار همچین اتفاقی ممکن است باعث به وجود آمدن عفونت های پوستی شود.

بی حس شدن سینه ها را می توان عارضه دیگر سینه های بزرگ دانست. داشتن سینه های بزرگ باعث می شود تا مسیرهای عصبی سینه ها فشرده شود. همین فشردگی به مرور زمان باعث بی حس شدن سینه ها می شود.

عمل شیردهی به کودکان با داشتن سینه هایی بزرگ امری سخت است. کودکان برای مکیدن شیر مادر با مشکلات زیادی روبرو می شوند. برای راحتی کودک خود بهتر است پروتزهایی متناسب با جثه و اندام خود انتخاب کنید.

در این مقاله از 0 تا 100 در مورد انتخاب سایز پروتز سینه صحبت شد. اگر می خواهید از سایز پروتز سینه خود رضایت داشته باشید، حتما به موارد ذکر شده توجه کافی داشته باشید. شما میتوانید سوالات و تجربیات خود را در زیر این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط